Liga Ochrony Przyrody

Tradycja ochrony przyrody w Polsce sięga X wieku,trwa nadal i mamy nadzieję, że będzie trwać wiecznie.
Nasze szkolne Koło skupia miłośników przyrody,którzy wraz z opiekunkami organizują różnorodne działania dot.ochrony przyrody:
- " Mój czworonożny przyjaciel" to tytuł konkursu fotograficznego. Fotografie ulubionych zwierząt wyeksponowano na wystawie, która cieszyła się wielkim zainteresowaniem.

DSC09042
- " Kto serduszko dobre ma, dla zwierzątek karmę da"
Pod takim hasłem bawiliśmy się na szkolnej dyskotece. Zbieraliśmy karmę dla zwierząt ze schroniska.
- spotkanie z leśniczym , który w ciekawy sposób przybliżył temat dokarmiania ptaków. Otrzymaliśmy karmniki i ziarno. Będziemy kontynuować akcję " Pomagamy ptakom przetrwać zimę"
DSC09493

- uczniowie klasy VI a przeszli do dalszego etapu konkursu matematyczno- przyrodniczego. Gratulujemy!