Monthly Archives: Styczeń 2017

indeks.jpg8
Drogie Dzieci !
Z okazji zbliżających się ferii zimowych, życzymy Wam, bezpiecznego, radosnego wypoczynku! Niechaj ten czas umożliwi Wam pełne korzystanie ze śnieżnej zimy, dostarczy niezapomnianych wrażeń i wielu ciekawych przeżyć. Odpoczywajcie, cieszcie się swobodą, poznawaniem nowych miejsc i ludzi. Prosimy jednak , aby nie opuszczał Was zdrowy rozsądek, byście w czasie ferii dbali o swoje bezpieczeństwo i nie podejmowali działań zagrażających Waszemu życiu lub zdrowiu!

A TE NUMERY ZAPAMIĘTAJCIE !

images.jpg6

images.jpg4
Zbliżające się ferie zimowe to czas beztroskich zabaw,
W trosce o bezpieczeństwo naszych młodszych kolegów i koleżanek uczniowie gimnazjum na zajęciach artystycznych wykonali prace plastyczne ph: "Bezpieczne ferie".
Przedstawili w nich jak powinni zachowywać się nasi najmłodsi, aby ich ferie zimowe były wesołe ale przede wszystkim bezpieczne. Zapraszamy do obejrzenia "plastycznych" wskazówek dot.bezpieczeństwa w czasie zimowych zabaw.
Prace do obejrzenia w kolejnym "wagoniku pociągu do czytania".
DSC04609

images2W I semestrze 2016/2017r biblioteka szkolna spośród uczniów klas II-VI szkoły podstawowej wytypowała najlepszych czytelników . To uczniowie , którzy przeczytali największą liczbę książek. Ich nazwiska znajdziesz w „wagoniku pociągu do czytania” .Gratulujemy i liczymy, że pozostali uczniowie wezmą dobry przykład ze swoich kolegów i koleżanek. Biblioteka Szkolna Zaprasza!
DSC04608