Monthly Archives: Styczeń 2015

wywiadowka
Terminarz półwywiadówek:

26.01.2015r – szkoła podstawowa –
godz. 16.15 klasy I-III,
godz. 17.15 klasy IV- VI,

w dniu 26.01.2015r
o godz. 16.00 trójki klasowe klas I-III
o godz. 17.00 trójki klasowe klas IV-VI – spotkanie trójek klasowych w sali nr 2 na parterze

Terminarz półwywiadówek:

27.01.2015r – gimnazjum godz. 16.30 – klasy II –spotkanie na stołówce szkolnej po spotkaniu na stołówce spotkania z wychowawcami w klasach godz 17.15
klasy I i III

w dniu 27.01.2015r
o godz. 16.15 trójki klasowe klas II
o godz. 17.00 trójki klasowe klas I i III – spotkanie trójek klasowych w sali nr 2 na parterze

29 grudnia 2014r po raz pierwszy w naszej Gminie rozdane zostały stypendia Burmistrza Miasta Jędrzejowa.
18 uczniów szkół podstawowych i gimnazjów Gminy Jędrzejów zostało nagrodzonych stypendiami z czego aż 14 uczniów to uczniowie lub absolwenci naszej szkoły.
Laureaci konkursów ogólnopolskich i wojewódzkich– uczniowie lub absolwenci szkoły
- Kasza Natalia – laureatka wojewódzkiego konkursu chemicznego
- Nowosielski Jan – laureat ogólnopolskiego konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” oraz laureat wojewódzkiego konkursu humanistycznego
- Putowski Wiktor - laureat ogólnopolskiego konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” ‘ laureat ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej z języka angielskiego
- Zaczkowska Klaudia – laureatka wojewódzkiego konkursu Humanistycznego
Finaliści konkursów ogólnopolskich i wojewódzkich – uczniowie lub absolwenci szkoły
- Baran Aleksandra – dwukrotna finalistka wojewódzkiego konkursu biologicznego oraz finalistka wojewódzkiego konkursu chemicznego
- Barańska Anna – finalistka wojewódzkiego konkursu humanistycznego
- Kośmider Marcin – finalista wojewódzkiego konkursu historycznego
- Krzysztofik Agnieszka - finalistka wojewódzkiego konkursu chemicznego
- Nowosielski Piotr – finalista wojewódzkiego konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”
- Piasecka Anna - finalistka wojewódzkiego konkursu chemicznego
- Roliński Bartłomiej - finalista wojewódzkiego konkursu historycznego
- Rzymkiewicz Kacper - finalista wojewódzkiego konkursu historycznego
- Szafraniec Przemysław - finalista wojewódzkiego konkursu historycznego
- Wójcik Jakub - finalista wojewódzkiego konkursu historycznego
Uczniowie przygotowywani byli przez nauczycieli: p. Elżbietę Bartosz,
p. Agnieszkę Bednarz,
p. Agnieszkę Grabowską,
p. Barbarę Uryś
p.Alicję Witkowską- Wolską
DSC04395