17 paź

Dzień Nauczyciela

ken_2015_slajder

13 października odbył się apel z okazji Dnia Nauczyciela. Na siódmej godzinie lekcyjnej zebrało się osiem klas wraz z nauczycielami. Na początku p. dyr. A. Bogdał przywitała wszystkich zgromadzonych i zaprosiła do wspólnego wysłuchania programu artystycznego. Spektakl został przygotowany przez p. Piasecką, Górską i Mierzwińską. Uczniowie gimnazjum składali życzenia wszystkim nauczycielom poprzez recytacje i śpiew. Po zaprezentowaniu części artystycznej przedstawiciele samorządu uczniowskiego wręczyli na ręce p. dyrektor kwiaty. Następnie nauczyciele zespołu szkół zostali wyróżnieni i nagrodzeni przez p. dyrektor.

Nauczycielom naszej szkoły jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego, sukcesów zawodowych i przede wszystkim zadowolenia z uczniów.
                                                                                                        Wiktoria i Sara .