26 maj

Złota Nutka zdobyta

Dzisiaj w naszej szkole czyli Gimnazjum nr 2 w Jędrzejowie odbył się festiwal piosenki Złota Nutka 2015. Gromada gimnazjalistek i gimnazjalistów stanęła w szranki o zdobycie głównego trofeum festiwalu, czyli Grand Prix Złota Nutka 2015, przed licznie zgromadzoną publicznością.
Statuetka mogła trafić tylko w jedne ręce, no bo tylko jedna była przecież. Zdobyła ją… Ewa Musiał!
Piksel przeprowadził ekskluzywny wywiad z laureatką.

(Piksel) Ewo oczywiście serdeczne gratulacje! Możesz tak na gorąco jakieś wrażenia z występu na Złotej Nutce opisać?

(Ewa Musiał) Bardzo dziękuję za gratulacje. Bardzo się cieszę z wygranej. To był dla mnie ogromny szok. Nie wierzyłam że mogę zająć jakiekolwiek miejsce albo wygrać, ponieważ od niedzieli leczę gardło z okropnej chrypy.  Ale widocznie cuda się zdarzają i wygrałam. Jeszcze raz dziękuję całemu jury, moim cudownym rywalkom oraz moim znajomym, którzy wierzyli od samego początku, że wygram. No i oczywiście pani Dorocie Mierzwińskiej.

(Piksel) Mimo emocji pamiętasz kogo pokonałaś? Jak się ułożyła sytuacja na pudle?

(Ewa Musiał) Pokonałam wszystkich, ale od samego początku moją największą rywalką była Marlena Rosół, która również miała problemy z gardłem. A na jakim pudle?

(Piksel) No tak się mówi w żargonie sportowym na podium.

(Ewa Musiał) Aaaa to przez te emocje. To tak, na 3 miejscu Monika Poświat, na drugim Magda Bentkowska i na pierwszym Marlena Rosół.

(Piksel) A ty oczywiście najlepsza z najlepszych. Możesz jeszcze powiedzieć, jaką piosenką sobie wyśpiewałaś zwycięstwo?

(Ewa Musiał) Lawson- Juliet

(Piksel) Tym zwycięstwem zrobiłaś sobie prezent, ale pewnie i mamie, bo dziś przecież Dzień Mamy. Jak rodzina zareagowała na twój sukces?

(Ewa Musiał) Mama bardzo się ucieszyła. Mówiła, że to dla niej cudowny prezent, że ma taką zdolną córkę. Cała rodzina bardzo mi gratuluje i cieszy się z mojego szczęścia.

(Piksel) Ewo uczysz się śpiewu gdzieś jeszcze, oprócz szkoły? Chodzisz na jakieś zajęcia? Czy to taki wrodzony i chyba rodzinny talent?

(Ewa Musiał) Nigdzie nie chodzę. Od podstawówki kocham śpiewać i podobno całkiem nieźle mi to wychodzi.

(Piksel) To na pewno. Przecież masz potwierdzenie w postaci statuetki.

(Ewa Musiał) To na pewno rodzinny talent. Mam go po mamusi, a w śpiewie prywatnie pomaga mi troszkę moja siostra Karolina, która uczy się w Państwowej Szkole Muzycznej w Kielcach.

(Piksel) Czy chcesz się dalej rozwijać. Masz może pomysł na zespół? A może już masz jakiś zespół?

(Ewa Musiał) Jeszcze nie mam, ale są pewne plany w głowie, o których na razie nie będę mówić, aby nie zapeszać.

(Piksel)No dobrze, już nie męczę Cię pytaniami. Dziękuję za wywiad w imieniu Piksela i swoim.  Jeszcze raz gratulacje i pozdrowienia dla mamy, siostry i całej rodziny.

(Ewa Musiał) Ja również dziękuje za wywiad i bardzo pozdrawiam całego Piksela.

(Piksel) Dziękuję w jego imieniu. Odpoczywaj i ciesz się swym sukcesem. Gratulacje!!!złota nutka

(tekst PiKSEL foto Ewa Musiał)