04 cze

XII Świętokrzyskie Dni Profilaktyki

XII Świętokrzyskie Dni Profilaktyki upłynęły pod hasłem -Sprawiedliwość i Miłość w Rodzinie i Społeczeństwie. Część artystyczną przygotowali również uczniowie Gimnazjum nr 2 w Jędrzejowie. Zaprezentowali spektakl pt. „Rodzina, ach rodzina” na zakończenie którego otrzmali gromkie brawa. W ramach XII Świętokrzyskich Dni Profilaktyki uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w konkursie na pracę literacką oraz na prezentację multimedialną pod hasłem -Sprawiedliwość i miłość w rodzinie i społeczeństwie. W konkursie na pracę literacką Kornelia Bugajska z klasy IIc zajęła trzecie miejsce, natomiast w konkursie na prezentację multimedialną uczeń klasy IIIc -Wojciech Radecki również zajął trzecie miejsce.
Dodatkowo uczniowie klasy IIIIa -Rafał Paździora i Konrad Piorun otrzymali wyróżnienie za przygotowaną prezentację.
Gratulujemy !
(Tekst:J.Sajdak)