24 mar

Dzień wagarowicza?

20 marca aby uświtnić przyjście astronomicznej wiosny w naszej szkole odbył się konkurs wiedzy o… No właśnie o szkole. Wzięło w nim udział 9 klas. Prowadzącą i autorką pytań do turnieju była Magda Bentkowska. Podczas konkursu padły pytania typu: „W którym roku powstał Zespół Szkół?”, „Ilu nauczycieli uczy w naszej szkole?”, „Ilu uczniów uczęszcza do naszego gimnazjum?” czy też w „Którym roku powstała szkolna telewizja Piksel?” Pytania okazały się czasem kłopotliwe ale wszystkie uczetniczące drużyny jakoś wybrnęły z opresji i odpowiadały ale niestety czasem źle. Po przeprowadzeniu wszystkich konkurencji wyłoniliśmy trzy zwycięskie drużyny reprezentujące poszczególne klasy. Pierwsze miejsce zajęła drużyna z klasy IIIa, drugie miejsce drużyna z klasy IIb a trzecie drużyna reprezentująca klasę IIIc.
Gratulujemy zwycięzcom !
Równolegle do turniej wiedzy o szkole na hali sportowej dziewczyny grały w szczypiorniaka. Oj były emocje. Tutaj możesz o tym przeczytać. Wszyscy zmęczeni kibicowaniem i dopingowaniem mogli posilić się przecudnej urody wiosennymi kanapkami z zieloną sałatką, czerwonymi pomidorkami i rzodkiewkami. No palce lizać. Przez to wszystko wszyscy chyba zapomnieli o tradycyjnym dniu wagarowicza.
 tekst: Magda Bentkowska & redakcja 2plus4
[fbalbum url=https://www.facebook.com/media/set/?set=a.957950754215191.1073741846.557890720887865&type=1]