19 mar

„Znamy swoje prawa i obowiązki”

Koło Teatralne oraz biblioteka szkolna zaprezentowały dla uczniów klas II gimnazjum i uczniów klas piątych i szóstych szkoły podstawowej -przedstawienie słowno-muzyczne i multimedialne o Prawach Dziecka- „Znamy swoje prawa i obowiązki”.
Celem przedstawienia było propagowanie znajomości praw dzieci, kształtowanie szacunku i tolerancji do innych osób, umiejętność rozpoznawania kiedy prawa dziecka są naruszane.
W przedstawieniu wstąpili uczniowie klas: I c- Jakub Smorąg, Równicka Kamila, Michał Marcykiewicz, Piotr Kuchta, Piotr Kawiorski, Krzysztofik Gabriela, Bartek Łebek, Jan Nowosielski, Natalia Bakuńska, Ola Guździk, Anna Barańska, Daria Simlat, Daniel Jawor;z III d – Eliza Szprecher, Aleksandra Gawęda, Nawrot Ola,; z III e- Aleksandra Adamczewska i Dominika Rosik.
A pięknie zaśpiewały: Ewa Musiał z klasy III c, Żaneta Marcykiewicz z klasy III c, Kowalska Emilia z klasy 5a i Aleksandra Konieczna z klasy 4a, a na gitarze grała Marlena Rosół z klasy III b.
Prezentację multimedialną wykonała uczennica klasy I a Wiktoria Franosz.
Nad całością czuwały panie: Iwona Górska, Jolanta Piasecka, Beata Zając, Dorota Mierzwińska.