05 lut

Terminarz rekrutacji do Gimnazjum

Terminarz rekrutacji do gimnazjów:

1. Składanie wniosków przez absolwentów szkół podstawowych 1 kwietnia – 24 kwietnia 2015 r.

2. Składanie świadectw ukończenia szkoły podstawowej  i zaświadczeń OKE o wynikach sprawdzianu oraz innych wymaganych dokumentów. 26 czerwca – 1 lipca 2015 r.

3. Podanie wyników postępowania kwalifikacyjnego do publicznej wiadomości w formie list kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych.   3 lipca 2015 r. do godz.13.00

4. Potwierdzenie woli podjęcia nauki w danej szkole przez kandydatów umieszczonych na listach zakwalifikowanych do przyjęcia, poprzez dostarczenie oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej oraz oryginału zaświadczenia o wynikach sprawdzianu w klasie szóstej. 7 lipca 2015 r.

5. Podanie do publicznej wiadomości list kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych. 8 lipca 2015 r.

6. Postępowanie uzupełniające. do 31 sierpnia 2015 r.

Pobierz jako pdf  Terminarz_rekrutacji_do_gimnazjum