03 paź

„Książka to dopiero początek”

dsc03230
Od wielu lat na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych.Święto trwa cały październik, w tym roku oficjalne hasło święta „Książka to dopiero początek”.
Biblioteka szkolna zaprasza wszystkich uczniów do odwiedzania biblioteki i wypożyczania książek dla przyjemności!
Każdy uczeń może wziąć udział w konkursie czytelniczym pt. „Przyjacielu, przeczytałem tę książkę”- forma własnoręcznie napisanego listu do przyjaciela zachęcającego do przeczytania fantastycznej książki.(Regulamin w bibliotece szkolnej)
Konkurs trwa do 18 listopada.
Polecamy i zachęcamy uczniów do obejrzenia wystawy książkowej -„Czytam”- przyjdź ,zobacz i zachęć do czytania innych!
dsc03225
dsc03227
Wszystkich czytelników zachęcamy do korzystania z legalnych źródeł kultury „Szanujmy cudzą własność i prawo”-
www.kulturanawidoku.pl