07 kw.

„Nie takie gimnazjum straszne, jak go malują”

Uczniowie Gimnazjum nr 2 w Jędrzejowie dla młodszych kolegów ze szkół podstawowych zorganizowali w atrakcyjnej formie pokaz życia gimnazjalistów w szkole.
Uczniowie szóstych klas mogli zobaczyć lekcje języków obcych na wesoło, chemię w doświadczeniach, matematykę inną niż wszystkie oraz biologię pod mikroskopem.
Żeby nie zanudzić młodszych kolegów, gimnazjaliści uatrakcyjnili pobyt szóstoklasistom pokazem swoich pasji
i talentów.
Można było zobaczyć nie tylko piosenkarzy, aktorów, rzeźbiarzy , ale także tancerzy i muzyków grających na różnych instrumentach.
Duże wrażenie na uczniach zwróciły zajęcia na hali sportowej, gdzie mogli wykazać się swoimi umiejętnościami –grając w piłkę oraz zobaczyć bogate wyposażenie siłowni
i sprawdzić swoją kondycję.
Ponadto szóstoklasiści zdobyli wiele informacji, o tym jak można wykorzystać księgozbiór biblioteki do nauki, wolnego czasu i przyjemności.
(js)

Foto(bz)