01 mar

„Przywrócić Pamięć”

1 marca w naszym gimnazjum nastąpiło uroczyste otwarcie wystawy prac plastycznych ” Przywrócić Pamięć” -poświęconej tematyce „Żołnierzy Niezłomnych”. Wystawa wpisuje się w obchody Ogólnopolskiego Dnia Żołnierzy Wyklętych.
W przygotowanie wystawy i wykonanie prac zaangażowało się pięć klas. Na podkreślenie zasługuje bardzo wysoki poziom prezentowanych prac plastycznych oraz fakt, że tematyka zainteresowała wszystkich uczniów klas I-III.
Opiekunami wystawy byli:Dyrekcja Zespołu Szkół, pani Małgorzata Bielecka i pan Norbert Kośmider.
Podczas uroczystego apelu pani dyrektor Anastazja Bogdał pogratulowała uczniom wiedzy, talentu i zaangażowania oraz wręczyła pamiątkowe dyplomy.
Uczniowie, którzy wykonali prace na wystawę pt. „Przywrócić Pamięć”:
Aleksandra Małopolska 3b, Dominika Janusek 3b, Eliza Bogdał 2a, Bartłomiej Równicki 2a, Paweł Puto 2a, Bartosz Marek 2a, Zuzanna Sito 2a, Klaudia Zaczkowska 2c, Kamila Równicka 2c,Daria Simlat 2c, Michał Marcykiewicz 2c, Julia Binkiewicz 2d, Damian Bielecki 1d, Benjamin Ganczarski 1d.
(Tekst:pan N. Kośmider)