Spotkanie z globtroterem Leszkiem Szczasnym

Uczniowie klasy 8a wraz z opiekunami uczestniczyli w spotkaniu z globtroterem Leszkiem Szczasnym w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Jędrzejowie.

Była to niezapomniana, inna lekcja geografii. Pan Leszek Szczasny jest globtroterem, filozofem, fotografem , pisarzem- jego znana książka to „Świat w zasięgu ręki”.

Pokaz slajdów, piękna muzyka w tle oraz  opowieści podróżnika o świecie Orientu pokazały uczniom kulturę, zwyczaje, obyczaje mieszkańców Turcji.

Ciekawa pasja podróżowania , fotografowania dalekich zakątków pokazuje, że warto zwiedzać świat i cieszyć się z jego uroków.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ( gazetka aktualności – biblioteka) wykonanych przez podróżnika podczas podróży po Turcji.

Pan Leszek Szczasny z klasą 8a
Opowieści …
” Świat w zasięgu ręki” -TO PRAWDA!