Poranki z książką

W naszej bibliotece systematycznie odbywają się zajęcia z książką ph: ” Poranek z książką”, w których uczestniczą uczniowie klas 0-III, IV-VIII oraz jeszcze uczniowie gimnazjum. To nasz szkolny cykl głośnego czytania książek zakupionych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, którego celem jest popularyzacja zakupionych nowości książkowych, kształtowanie nawyku czytania i zdobywania wiedzy. Dzieci z radością i zainteresowaniem uczestniczą w tych spotkaniach czytelniczych.

Pani wprowadziła miły nastrój i przedstawiła starszą koleżankę, która chętnie dla nas przeczyta.
Alicja przeczytała nam książeczkę z serii Franklin: ” Franklin i kółko przyrodnicze”.
Pani zaprezentowała nam książeczki o Franklinie. Przyznamy, że seria ich jest bardzo obszerna.
Spotkanie bardzo się podobało i z radością wypożyczymy książki o przygodach Franklina.